1. Mariola Ostrowska - nauczyciel dyplomowany; logopedia
  2. Ewa Bielec - nauczyciel mianowany; biologia, geografia
  3. Grażyna Dymańska - nauczyciel dyplomowany; informatyka
  4. Jolanta Kosowska    - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  5. Marta Kossakowska - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, wdż, doradztwo zawodowe
  6. Beata Nogaj - nauczyciel dyplomowany; edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  7. Jolanta Sakowska    - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna
  8. Anna Szostek - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, przyroda
  9. Małgorzata Grzebielucha - nauczyciel kontraktowy; edukacja wczesnoszkolna, j. angielski
  10. Katarzyna Skrzypkowiak - nauczyciel dyplomowany; przyroda, matematyka
  11. Lidia Koźmińska - nauczyciel dyplomowany; historia, WOS
  12. Wioletta Socha - nauczyciel dyplomowany; j. polski
  13. Adam Depta - nauczyciel mianowany;  j. polski, j. niemiecki,
  14. Elżbieta Rutkowska - nauczyciel dyplomowany;  j. polski,
  15. Agnieszka Krahl - nauczyciel mianowany;  j. polski, historia
  16. Anna Dziewiałtowicz - nauczyciel dyplomowany;  matematyka, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  17. Renata Malinowska - Kocłajda - nauczyciel dyplomowany; matematyka
  18. Hanna Caban - nauczyciel dyplomowany;  j. angielski
  19. Dąbrówka Olejnik - nauczyciel mianowany; j. angielski
  20. Barbara Mazurek - nauczyciel dyplomowany; j. niemiecki
  21. Anna Olewińska - nauczyciel mianowany; j. niemiecki
  22. Hanna Pawłowska - nauczyciel mianowany; fizyka, chemia
  23. Sylwia Budna - nauczyciel dyplomowany; plastyka, muzyka
  24. Tadeusz Winnik - nauczyciel mianowany; przyroda, technika, geografia
  25. Monika Regińska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  26. Karolina Dmowska - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  27. Krzysztof Grzywnowicz - nauczyciel dyplomowany; wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, edb
  28. Mariusz Makowski - nauczyciel mianowany; wychowanie fizyczne
  29. Agnieszka Porożyńska - nauczyciel dyplomowany; religia, matematyka, fizyka, informatyka
  30. Katarzyna Marchowiecka - nauczyciel mianowany; religia, historia
  31. ks. Adam Fulara - nauczyciel mianowany; religia
  32. Agnieszka Małetko - nauczyciel dyplomowany; pedagog szkolny
  33. Danuta Lewosińska - nauczyciel mianowany; biblioteka szkolna, świetlica szkolna
  34. Anna Bińkowska - nauczyciel mianowany;  świetlica szkolna, zaj. korekcyjno - kompensacyjne
  35. Marzena Lewandowska - nauczyciel mianowany; edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
  36. Kaja Gałęzowska - nauczyciel stażysta; nauczyciel wspomagający
  37. Aleksandra Mrozek - nauczyciel mianowany; język niemiecki
  38. Beata Wincza - nauczyciel mianowany; świetlica szkolna